• Strona główna
  • Poszukujemy międzynarodowych kierowców ciężarówek na Węgry-Słowacja (HETELŐS)
Vonnák Trans Kft. - Poszukujemy międzynarodowych kierowców ciężarówek na Węgry-Słowacja (HETELŐS)
Poszukujemy międzynarodowych kierowców ciężarówek na Węgry-Słowacja (HETELŐS)
20/09/2021 12:49:57
Opublikowano dnia
praca kierowcy międzynarodowego
Rodzaj pracy
Węgry
Miejsce pracy
600000 - 660000 Ft / miesiąc
Wynagrodzenie
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
naczepa
Pojazd
normalny
Harmonogram pracy
węgierski
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Poszukujemy międzynarodowych kierowców ciężarówek z prawem jazdy kategorii C+E, GKI i doświadczeniem na Węgry-SŁOWACJA!

Węgry-Słowacja-Węgry!

turnusy 1-2 dniowe, więc łatwe w tygodniu, ale bezpieczne w domu w weekendy!

Czego oczekujemy:

  • Rzetelności.
  • Precyzyjnej, samodzielnej pracy.

Co oferujemy:

  • Rodzinne środowisko w rodzinnej firmie, która ma ponad 30 lat.
  • Przewidywalne, stabilne miejsce pracy.
  • Konkurencyjne zarobki (600-660e HUF netto/miesiąc)
  • Weekend w domu! Brak związków zawodowych!
  • Głównie ładunki Nagykáta, więc szukamy głównie kandydatów z Nagykáta i okolic.