SPAGGIARI ESPURGHI SRL - AUTISTA AMBIENTALE con Patente C e/o CQC
AUTISTA AMBIENTALE con Patente C e/o CQC
03/07/2024 17:11:13
Opublikowano dnia
praca kierowcy krajowego
Rodzaj pracy
Włochy
Miejsce pracy
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
naczepa, cysterna
Pojazd
normalny
Harmonogram pracy
włoski
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

- autotrasporto rifiuti

- usługi o charakterze środowiskowym

- lavori in appalto

- świadczenie wszystkich usług związanych z utrzymaniem czystości i zarządzaniem odpadami przemysłowymi i cywilnymi

Wymagania

- inserimento in azienda diretto con un contratto iniziale di almeno 6 mesi scopo assunzione tempo indeterminato

- umowa na pełny etat od poniedziałku do piątku i od soboty do niedzieli

- livello e inquadramento economico valutato e adeguato all'esperienza del candidato.

- Wymagany jest własny program nauczania, kontakt telefoniczny i zaświadczenia o wykształceniu specjalistycznym w zakresie bezpieczeństwa.

- Miejsce zatrudnienia: Correggio (RE) i Reggio nell'Emilia

Wymagane doświadczenie

- Patent C-CE+CQC w trakcie walidacji

- Preferowane doświadczenie w środowisku naturalnym

- Dyspozycyjność na najwyższym poziomie

- Precyzja i rzetelność

- Znajomość norm dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego i kodeksu ruchu drogowego.

- Zdolność do samodzielnej pracy.

- Dobra umiejętność rozwiązywania problemów.

- Zdolność do zachowania spokoju w sytuacjach stresowych.

- Nastawienie na obsługę klienta i dobre zdolności komunikacyjne

- Znajomość terenu

- Zamieszkanie w strefie

Dodatkowe korzyści
  • eventuali trasporti ADR