• Strona główna
  • Kierowca naczepy plandekowej transport krajowy dalekobieżny
Schmuck Logistik - Kierowca naczepy plandekowej transport krajowy dalekobieżny
Kierowca naczepy plandekowej transport krajowy dalekobieżny
13/06/2022 11:39:08
Opublikowano dnia
praca kierowcy krajowego
Rodzaj pracy
Niemcy
Miejsce pracy
2800 € / miesiąc
Wynagrodzenie
C+E
Prawo jazdy
ponad 12 miesięcy
Czas trwania pracy
naczepa
Pojazd
normalny
Harmonogram pracy
niemiecki
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Schmuck Logistik to rodzinna firma transportowo-logistyczna, która od momentu założenia ponad 30 lat temu stała się jednym z głównych graczy na rynku transportu ładunków bezpośrednich. Każdego dnia dbamy o zadowolenie naszych klientów.

Kierowca dalekobieżny (m/k/d)

Prowadzenie samochodu nie jest dla Ciebie tylko pracą, ale powołaniem? Poszukujemy zmotywowanego i wykwalifikowanego kierowcy (m/k/d) w transporcie dalekobieżnym, który będzie kontynuował nasz sukces, wykazując się pracowitością, wydajnością i determinacją. Oferujemy Ci możliwość dokonania zmian w ekscytującej branży:

Powody, które przemawiają za nami:

- równowaga między pracą a życiem prywatnym / tydzień pracy od poniedziałku do piątku = wolne weekendy

- stałe zatrudnienie

- interesującą, zróżnicowaną i pewną pracę w firmie rodzinnej w przyszłościowej branży

- Płaska hierarchia, najnowocześniejsze technologie i struktury

- Możliwość aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu i wdrażaniu własnych pomysłów

- Wózek stacjonarny (przegubowy) z najnowocześniejszym wyposażeniem wysokiej jakości

- Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością zwrotu kosztów i dodatkowymi świadczeniami

- Pokrycie kosztów doskonalenia zawodowego BKrFQG

Twoje zadania:

- transport krajowy na duże odległości z nieobecnością w miejscu pracy przez kilka dni, a nawet cały tydzień

- Transport ładunków częściowych i pełnych za pomocą samochodu ciężarowego z naczepą

- Niezależna realizacja zleceń transportowych

- Bezpieczne posługiwanie się technologią pojazdów + systemy telematyczne

- Regularny kontakt z dyspozytorem i klientem

- Sprawdzanie przydatności do ruchu drogowego i bezpieczeństwa eksploatacji pojazdu, w tym. Wykonanie prawidłowego zabezpieczenia ładunku

- Transport z zachowaniem czasu jazdy i odpoczynku

Kandydat powinien posiadać następujące kwalifikacje

- prawo jazdy kategorii CE, uprawnienia kierowcy (95), ważna karta kierowcy

- doświadczenie zawodowe jako kierowca ciężarówek przegubowych, ciężarówek 40-tonowych

- Rzetelność, punktualność i życzliwość w kontaktach z klientami

- Dobre umiejętności komunikacyjne i pewny siebie, angażujący sposób bycia

- Dokładne i niezależne metody pracy oraz umiejętności organizacyjne

Brzmi dobrze? Czekamy na Twoje zgłoszenie na adres:

Logistyka jubilerska

attn. Sebastian Schmuck

W Lottengrund 2

36452 Kaltennordheim OT Kaltensundheim

Mail: bewerbung@schmuck-logistik.de

Tel.: 036946 / 299858