Framax GmbH - Szafka zastępcza współpracuje z austriackim zgłoszeniem
Szafka zastępcza współpracuje z austriackim zgłoszeniem
09/09/2022 08:43:48
Opublikowano dnia
praca kierowcy międzynarodowego
Rodzaj pracy
Niemcy
Miejsce pracy
1600 - 2400 € / miesiąc
Wynagrodzenie
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
nadwozie wymienne
Pojazd
normalny, 2-1 tygodnie
Harmonogram pracy
niemiecki, węgierski
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Nasza firma wykonuje prace związane z szafami kaflowymi głównie z Austrii, ale także z południowych Niemiec.

Harmonogram pracy: różni się w zależności od wycieczki. Niektóre wycieczki mają standardowy harmonogram pracy od poniedziałku do piątku, inne mają harmonogram pracy od 6 dni do 5 dni. W przypadku miejsc startowych położonych dalej od Węgier możliwy jest harmonogram pracy 2/1 lub 3/1 tygodni.

Ogłoszenie: Austria

Wycieczki: większość wycieczek to wycieczki o stałej trasie

Na potencjał zarobkowy wpływa poziom trudności trasy oraz ustalony harmonogram pracy.

WYNAGRODZENIE: tygodniowy harmonogram pracy ogółem ok. 2200-2400,- EUR, ale 2/1 harmonogram 1300-1500 EUR w zależności od trasy

Osprzęt: tandem, ale jest też kilka krętlików.

Konkretną umowę możemy zawrzeć w okresie szkolenia, gdy widzimy możliwości i oczekiwania kierowcy.

1 tygodniowy okres szkolenia przed samodzielnym wykonaniem trasy przez kierowcę.

Aby zapytać, zadzwoń pod numer 70-64-75-299 w godzinach 9-17 lub napisz na adres job@framax.at-s.