• Strona główna
  • Nowe wycieczki po kantorach! od 102 do 140 EUR/dzień roboczy
Falkland Kft. - Nowe wycieczki po kantorach! od 102 do 140 EUR/dzień roboczy
Nowe wycieczki po kantorach! od 102 do 140 EUR/dzień roboczy
26/04/2024 13:23:13
Opublikowano dnia
praca kierowcy międzynarodowego
Rodzaj pracy
Austria
Miejsce pracy
750000 - 1200000 Ft / miesiąc
Wynagrodzenie
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
tandem
Pojazd
normalny, 2-1 tygodnie
Harmonogram pracy
węgierski
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Falkland Ltd.

Poszukujemy zarówno doświadczonych, jak i początkujących kierowców na nasze wyprawy tandemowe.

oferujemy 1-, 2- lub 3-tygodniowe szkolenie dla wszystkich kierowców.

Nasze otwarte pozycje to:

  1. Graben (Monachium) 2/1
  2. Forchheim-Wernberg (z przesiadką w Salzburgu) tygodniowo lub 2/1
  3. Forchheim-Vomp (ze zmianą w Forchheim) 2/1
  4. Graz - tygodniowo - 2/1
  5. Wiedeń - co tydzień
  6. Regensburg (z przesiadką w Regensburgu) Tygodniowo lub 2/1

wyjazd: samochód służbowy 2/1

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie podstawowe(Ft)+80 euro/dzień przepracowany liczone w euro+premia lojalnościowa (Ft)+oszczędności na paliwie (Ft)+rachunek za jazdy.

(Czyli rachunki od 102 do 140 euro/dzień przepracowany)

Inne informacje związane z pracą:

  • Znajomość języków obcych niewymagana
  • Język nie jest wymagany Węgierskie kierownictwo
  • Wyjazd samochodem służbowym
  • Pociąg tandemowy
  • Rozliczenia głównie w EURO

oczekiwania:

  1. CE
  2. CCI
  3. Karta kierowcy
  4. Paw
  5. Świadectwo dobrego charakteru moralnego

W celu złożenia zapytania prosimy o kontakt telefoniczny:

Tel: +36-70 647-52-99 / Email: b.bihari@falkland.hu

Telefon +36/+70-66-66-447 - Tel

O nas:

Świadczymy usługi transportowe przy użyciu łatwo wymienialnych pojazdów z podwoziem wymiennym, specjalnie zaprojektowanych do tego typu pracy dla firm takich jak Deutsche Post, Austrian Post, DPD, Amazon itp. praca jest opłacalna, ponieważ kierowca nie ma wpływu na proces załadunku i rozładunku. Większość naszych tras odbywa się w nocy, ale oczywiście mamy też trasy dzienne. Na ten rodzaj transportu nie wpłynął negatywnie ani pandemia, ani niedawny kryzys gospodarczy, więc wierzymy, że możemy zaoferować bezpieczną przyszłość kierowcom, którzy dla nas pracują.

Zdajemy sobie sprawę, że nauka pracy w nadwoziu wymiennym wymaga szkolenia, dlatego oferujemy średnio 1-2 tygodnie szkolenia, aby nauczyć się, jak zamieniać nadwozia.