Contiset Trans Kft. - Codzienna praca kierowcy kontenera 500.000,-
Codzienna praca kierowcy kontenera 500.000,-
18/03/2024 18:01:04
Opublikowano dnia
praca kierowcy krajowego
Rodzaj pracy
Węgry
Miejsce pracy
500000 Ft / miesiąc
Wynagrodzenie
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
transport kontenerowy
Pojazd
węgierski
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Co oferujemy:

- Minimalny stały dochód netto 500,000ft, otrzymasz taką samą pensję podczas wakacji.

- Obliczalny, dokładny dochód do 10 dnia każdego miesiąca.

- Przewidywalna praca, bez wysiłku fizycznego, tutaj "tylko" trzeba jeździć.

- Możliwość awansu do pracy międzynarodowej, Koper, Ljubjana, Subotica (max 1 sen)

- Praca krajowa średnio 18-20 dni roboczych w miesiącu

- Możliwość wyboru między codziennymi dojazdami do pracy a pracą tygodniową

- flota 8 pojazdów, stabilna firma

Ciągniki siodłowe Renault model T z gwarancją EURO6 (klimatyzacja stacjonarna, ogrzewanie stacjonarne, utrzymywanie pasa ruchu itp.) nowoczesne naczepy kontenerowe Krone i Schwarzmueller, niezawodne zaplecze serwisowe, nie trzeba samemu naprawiać!

- Przyjazne nastawienie do pracowników, doświadczone, elastyczne kierownictwo.

- Zakład w Szigetszentmiklós, skąd pociągi odjeżdżają i przyjeżdżają pod koniec każdego dnia.

Czego oczekujemy:

- Prawo jazdy kategorii C+E,

- Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii C+E.

- Jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś jako kierowca kontenera, zapewnimy Ci pełne szkolenie.

- Jeśli nie masz jeszcze prawa jazdy, jeśli nie masz doświadczenia, możesz nie mieć prawa jazdy

Aplikuj wysyłając e-mail na adres contisettrans@gmail.com z krótkim wprowadzeniem lub przesyłając CV.