BonaTransport Kft. - Kierowca międzynarodowego samochodu dostawczego
Kierowca międzynarodowego samochodu dostawczego
01/10/2024 09:31:17
Opublikowano dnia
praca kierowcy międzynarodowego
Rodzaj pracy
Węgry
Miejsce pracy
B
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
angielski, węgierski
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Bonatransport Kft., dynamiczna firma logistyczna z siedzibą na Węgrzech, poszukuje wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców międzynarodowych Furgon/Panelvan. Jeśli jesteś zaangażowanym kierowcą z międzynarodowym doświadczeniem, to jest Twoja szansa, aby dołączyć do rozwijającego się zespołu!

Kluczowe obowiązki:

- Prowadzenie pojazdów typu furgon/panelvan na potrzeby międzynarodowych dostaw i zadań logistycznych.

- Bezpieczny transport towarów w różnych krajach europejskich.

- Przestrzeganie wszystkich przepisów drogowych i bezpieczeństwa.

- Kompletowanie dokumentacji dostawy i skuteczna komunikacja z zespołem logistycznym.

- Zapewnienie terminowej i bezpiecznej dostawy ładunku.

Wymagania

Wymagania:

- Musi być obywatelem Węgier lub UE.

- Ważne prawo jazdy wymaganej kategorii (kategoria B).

- Wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu pojazdów w ruchu międzynarodowym, najlepiej w branży logistycznej lub transportowej.

- Posiadanie wszystkich niezbędnych certyfikatów, w tym:

- ADR (jeśli wymagane do transportu materiałów niebezpiecznych).

- Czysta historia jazdy.

- Karta kierowcy do tachografu (jeśli dotyczy).

- Dobre umiejętności komunikacyjne w języku węgierskim i/lub angielskim.

- Zdolność do samodzielnej pracy i obsługi długodystansowych tras.

- Znajomość europejskich sieci drogowych i przepisów.

Dodatkowe korzyści

Co oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami opartymi na wynikach.

- Regularne trasy z możliwością podróży międzynarodowych.

- Wspierające środowisko pracy z naciskiem na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników.

- Nowoczesne, dobrze utrzymane pojazdy i sprzęt.

Jak aplikować:

Prześlij swoje CV i odpowiednie certyfikaty na adres [info@bonatransport.com] lub zadzwoń do nas na adres [+36302306307], aby uzyskać więcej informacji.

Dołącz do nas w Bonatransport Kft. i rozpocznij swoją karierę na drodze do sukcesu!