BI-KA Logisztika Kft. - Kierowca międzynarodowy (kategoria C)
Kierowca międzynarodowy (kategoria C)
27/05/2022 10:55:24
Opublikowano dnia
praca kierowcy międzynarodowego
Rodzaj pracy
Węgry
Miejsce pracy
C
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
brak
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowcy międzynarodowego do samochodu ciężarowego o masie całkowitej 12 ton.

Co oferujemy:

  • Posiadamy stabilne, wiarygodne zaplecze.
  • Oferujemy długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Zatrzymujemy ciężarówkę tylko wtedy, kiedy MY tego chcemy!
  • Nie sprzedajemy bagażu, jeśli chcesz dobrze zarabiać, musisz to robić, dlatego szukamy nowych pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę i w siebie!
  • Każdy zarabia pieniądze, dlatego jest dla nas niezwykle ważne, abyś zawsze dokładnie i uczciwie wykonywał swoje obliczenia!
  • Matematyka jest ważna, ale ważne jest także to, gdzie spędzasz czas pracy! Dysponujemy nowoczesną, stale serwisowaną, młodą flotą w doskonałym stanie technicznym!
  • Dla nas pracownik jest prawdziwym kapitałem, dlatego nasze kierownictwo ds. transportu bardzo o to dba!
  • Warto o nas wiedzieć, że nasza firma dba o zdrowe środowisko pracy, dlatego w naszych pojazdach obowiązuje zakaz palenia
  • Zazwyczaj oferujemy 1-tygodniowy okres oddelegowania, aby umożliwić 45-godzinny odpoczynek w domu

Wynagrodzenie:

Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, dodatki motywacyjne dla naszych współpracowników wyróżniających się wynikami w pracy i lojalnością wobec firmy.

Natychmiastowe rozpoczęcie pracy! Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z nami, korzystając z jednego z poniższych kontaktów:

+36 30 768 0031 lub allas@bi-ka.hu

Wymagania

Czego się spodziewamy:

  • Prawo jazdy minimum kategorii C
  • Ważne prawo jazdy, cyfrowe prawo jazdy, cyfrowe prawo jazdy, cyfrowe prawo jazdy, cyfrowe prawo jazdy, cyfrowe prawo jazdy
  • Niezawodność
  • znajomość rozporządzeń (WE) nr 561/2006 i AETR
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia międzynarodowego