BI-KA Logisztika Kft. - Kierowca międzynarodowy
Kierowca międzynarodowy
27/05/2022 10:55:03
Opublikowano dnia
praca kierowcy międzynarodowego
Rodzaj pracy
Węgry
Miejsce pracy
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
brak
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

Poszukujemy niezawodnych kierowców międzynarodowych na 1-tygodniową zmianę lub 2-tygodniową pracę w charakterze kierowcy!

OFERUJEMY:

-posiadamy stabilne, wiarygodne zaplecze.

-oferujemy długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Zatrzymujemy ciężarówkę tylko wtedy, kiedy MY tego chcemy!

-nie sprzedajemy bagażu, jeśli chcesz dobrze zarabiać, musisz to robić, dlatego szukamy nowych pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę i w siebie!

-każdy zarabia pieniądze, dlatego tak ważne jest dla nas, abyś zawsze robił "obliczenia" dokładnie i uczciwie!

-matematyka jest ważna, ale ważne jest także to, gdzie spędzasz czas pracy! Dysponujemy nowoczesną, stale serwisowaną, młodą flotą w doskonałym stanie technicznym!

-pełne przestrzeganie godzin pracy, czasu prowadzenia pojazdu i okresów odpoczynku wymaganych przez przepisy i prawa regulujące wykonywanie zawodu.

-tygodniowo (zmiany), w każdy weekend w domu/ 2 tygodniowo (kierowca 2 tygodniowy), w każdy 2. weekend, 45 godzin odpoczynku w domu kierowcy.

-wsparcie serwisowe w przypadku problemów technicznych podczas wykonywania zadania prowadzenia pojazdu.

-dla nas pracownik jest prawdziwym dobrem, dlatego nasza organizacja transportu bardzo o to dba!

-warto wiedzieć, że nasza firma dba o zdrowe środowisko pracy, dlatego palenie w naszych pojazdach jest zabronione.

Płace:

Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, dodatki motywacyjne dla naszych pracowników, którzy osiągają wybitne wyniki i są lojalni wobec firmy.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy skontaktować się z nami, korzystając z jednego z poniższych kontaktów:

+36 30 768 0031 lub allas@bi-ka.hu

Wymagania

O CO WAS PROSIMY:

Ważne dokumenty:

- Prawo jazdy kategorii C+E

- Kandydat C+E Kandydat C+E Kandydat C+E

- C.E.C. CK+ C.E.C

- cyfrowa karta kierowcy

- dokumenty tożsamości (dowód osobisty, karta ubezpieczenia społecznego UE, zaświadczenie o dobrym sprawowaniu)

Międzynarodowe doświadczenie w pracy z zespołem ciągnik - naczepa

Czyszczenie kabin