BI-KA Dinamika Zrt. - Kierowca krajowy
Kierowca krajowy
27/05/2022 10:52:26
Opublikowano dnia
praca kierowcy krajowego
Rodzaj pracy
Węgry
Miejsce pracy
350000 - 450000 Ft / miesiąc
Wynagrodzenie
C+E
Prawo jazdy
czas nieokreślony
Czas trwania pracy
naczepa
Pojazd
brak
Wymagany język obcy
Opis stanowiska pracy

BI-KA Dinamika Zrt

Poszukujemy rzetelnego, doświadczonego, krajowego kierowcy na zestaw ciągnik siodłowy z naczepą , pracaw systemietygodniowym.

Posiadamy stabilne, wiarygodne zaplecze. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Zatrzymujemy ciężarówkę tylko wtedy, kiedy chcemy!

Nie sprzedajemy bagażu, jeśli chcesz dobrze zarabiać, musisz to robić, dlatego szukamy nowych pracowników, którzy są gotowi pracować dla Ciebie i z Tobą!

Każdy zarabia pieniądze, dlatego jest dla nas niezwykle ważne, abyś zawsze dokładnie i uczciwie wykonywał swoje obliczenia! Matematyka jest ważna, ale ważne jest także to, gdzie spędzasz czas pracy! Dysponujemy nowoczesną, stale serwisowaną, młodą flotą w doskonałym stanie technicznym!

Dla nas pracownik jest prawdziwym kapitałem, dlatego nasze kierownictwo ds. transportu bardzo o to dba!

Warto o nas wiedzieć, że nasza firma dba o zdrowe środowisko pracy, dlatego w naszych pojazdach obowiązuje zakaz palenia

Co oferujemy:

-uczciwe wynagrodzenie w zależności od przepracowanych dni (350e-450eFt)

- 10 dnia każdego miesiąca, punktualne wypłaty, bezpieczne zaplecze

- Zadania transportowe do i z obiektów

- Powtarzalna, regularna praca z uznanymi partnerami

- Warunki i środowisko pracy w rodzinie

- System kierowcy samochodu

- Młoda i nowoczesna flota pojazdów (DAF, MERCEDES), na bieżąco serwisowana

- Doświadczenie w zakresie usług asystenckich

Czego się spodziewamy:

- Prawo jazdy kategorii C+E

- GKI i karta do tachografów cyfrowych

- niezawodność, poprawność, wiarygodność

- Kandydaci, którzy są gotowi pracować dla siebie i swoich kolegów

Miejsce pracy:

- Szolnok i okolice

Skontaktuj się z nami, korzystając z jednego z poniższych danych kontaktowych:

Telefon komórkowy: +36-70-6611707

E-mail: kovacs.krisztian@bi-ka.hu